Converseen – program pro konverzi obrazových souborů

conv Potřebujete zkomprimovat nebo změnit rozměry obrázku, fotografie pro web nebo pro jiné použití ? Právě na to je tu jednoduchá aplikace Converseen, určená hlavně pro začátečníky, kteří hledají alternativu za aplikaci například Image converter pro windows.

Popis:

Converseen je open source projekt napsaný v C++ s mocnou QT4 knihovnou. Díky Magicu++ podporuje více než 100 obrazových formátů. Můžete převádět na různé velikosti neomezené množství snímků v kterémkoliv z nejpopulárnějších formátů: DPX, EXR, GIF, JPEG, JPEG-2000, PDF, PhotoCD, PNG, Postscript, SVG a TIFF.

 

conv1

 

conv2

 

conv3

 

S Converseenem můžete ušetřit i svůj čas, protože umožňuje zpracovat více než jeden snímek pouhým jedním kliknutím myši! Converseen je také vybaven příjemným uživatelským rozhraním, a tak je práce s ním velmi jednoduchá a intuitivní. Navíc má i kompletní českou lokalizaci.

Instalace

Instalace v Manjaro Linux Je velmi jednoduchá. Stačí otevřít Pamac a do vyhledávacího pole zadat název Converseen. Načež si aplikaci již snadno pouhým klinutím nainstalujete.

Po instalaci budete mít ikonu pro spuštění aplikace v “Menu – Grafika –  Converseen“. Domovskou stránku projektu najdete na http://converseen.sourceforge.net.

Facebooktwitter
Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Software se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..