Pomozte s testováním balíčků

package-testingUž bylo sestavena a odeslána na naše testovací servery verze Manjaro 0.8.7-RC2. Vývojáři tuto informaci ještě oficiálně neoznámili, neboť potřebují nejprve otestovat aktuální sadu balíčků na testovací větvi.Jediná možnost, jak vytvořit stabilní Manjaro je zjištění chyb v balíčcích pomocí zpětné vazby od naší komunity. V poslední době dostali naši vývojáři méně těchto zpětných vazeb, a tak se začali domnívat, že žádné opravy chyb nejsou zapotřebí. Stále jsou však přesvědčeni, že je nutné najít problémy dříve, než bude verze Manjaro prohlášena za stabilní.

Čím více testerů se zapojí a nainstaluje si Manjaro z naší testovací větve, tím lépe. Lze to učinit jejím přidáním do repozitářů:

 $ sudo pacman-mirrors -g -b testing

 

Nejlepší cestou pro nalezení a odstranění případných problémů se našim vývojářům jeví jejich interní nahlašování. Byli by za každou reakci a každý nalezený problém, aby mohli Manjaro Linux udělat ještě lepší.

Facebooktwitter
Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Instalace, upgrade a konfigurace systému se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..