Vydán Manjaro Linux 0.8.5.2

manjaro-0-8-5-2 Rádi oznamujeme další vydání dalšího vylepšení pro Manjaro 0.8.5, které vyšlo před měsícem. V této aktualizací byla hlavně upravena instalační média na novou strukturu repozitářů, kterou nyní máme. Toto vydání obsahuje GTK 3.8aktualizovaný grafický instalátor a zahrnuje všechny aktualizace z 5. 5. 2013 . Také jsme opravili drobné problémy, které byly nalezeny v prvotní verzi Manjaro 0.8.5 a v prvním opravném balíčku 0.8.5.1.

Pokud se vám podařilo aktualizovat aktuální Manjaro 0.8.5, není třeba přeinstalovávat systém. Tato instalační media jsou vytvořena hlavně pro usnadnění instalace u nových uživatelů Manjaro Linux.

Změny oproti Manjaro 0.8.5:

  • Aktualizován grafický instalátor a lokalizován do: ca, de, el, en, es, it, pt_BR, pt_PT a ro
  • Aktualizován Správce nastavení Manjaro
  • Kernel 3.8.11
  • Aktualizace na GTK 3.8
  • Xorg 1.14.1
  • Systemd 202
  • Vyřešen bezpečnostní problém

Změny oproti Manjaro 0.8.4:

  • Představen grafický instalátor
  • Představen Správce nastavení Manjaro
  • LXDM/Slim nasazen jako display manažer
  • Vlastní podpora ovladačů grafických karet AMD a Nvidia
  • Předinstalována další podpora multimédií, aplikací a přístup k AUR

Doufáme, že vás tato aktualizace potěší a dále budete věrní Manjaro Linuxu a doporučíte jej i svým přátelům a známým.


Odkazy:

Zdroj: http://manjaro.org/2013/05/07/manjaro-0-8-5-2-got-unleashed/

Facebooktwitter
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktualizace, Články, Instalace, upgrade a konfigurace systému se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..